piątek, 9 stycznia 2015

Innocent Thing [k-movie]


Krótko mówiąc. Nie marnujcie swojego cennego czasu na ten film. Albo obejrzyjcie i przekonajcie się, jak nie powinien wyglądać scenariusz. 


Pełen napięcia melodramat o okrutnej, obsesyjnej miłości między uczennicą liceum Young Eun (Jo Bo Ah) a Joon Ki (Jang Hyuk), popularnym nauczycielem WF-u, którego żona Seo-Yeon (Sun Woo Sun) oczekuje ich pierwszego dziecka. [źródło + film]

Napięcia było co niemiara, doprawdy. Film dłużył się, był nudny, akcja wolna. Fabuła nie jest tak beznadziejna, jednak kreacja bohaterów pozostawia wiele do życzenia. Young Eun była słodką idiotką, ale kiedy się ją trochę obmacało nagle zrobiła się z niej psychopatka. Super. W pewnym momencie dochodzi nawet do krwawej jatki, co było tak absurdalne. Szalona, szaloną jednak mogli wrzucić coś z realizmu i bardziej rozwinąć jej postać niż tylko "kochałam platonicznym uczuciem mojego nauczyciela i byłam tak niewinna, a jak się ze mną bzyknął to chciałam pozarzynać wszystkie kobiety dookoła niego". Do tego urojona ciąża i dziewictwo. Matko, ktoś był na niezłym haju pisząc cały scenariusz. 

Jeśli myślicie, że chociaż na sceny erotyczne będzie można sobie popatrzeć... to nie. Kiepskie wszystko, mogli chociaż wzbogacić seksem, bo nic tak nie ciągnie do kin jak dobrze nakręcone pornosy, które można sobie legalnie w kinie popaczeć. Nic bardziej mylnego. Bohaterowie snuli się po ekranie, a pikantnych scen było dwie - jeden z żoną, drugi z kochanką. Słabo, powiem wam. 

Film jest bardzo absurdalny i do tego nudny. Zdecydowanie nie polecam. Szkoda czasu. 

1 komentarz:

  1. Nie zrozumiałaś prawdziwego sensu filmu główna bohaterka od początku była chora psychicznie co widać od pierwszych minut filmu bo kto normalny skacze z takiej wysokosci i czeka aż uratuje ją nauczyciel?i jeszcze bohaterka mówi że nie boi się niczego. Dziewczyna była nieślubnym dzieckiem matka jej zmarła a ojciec nie chciał mieć z nią nic wspólnego. Dlatego znalazła sobie ,,ofiarę". Wnioskuje że to nie był losowy wybór. Był starszy żonaty.Wydaje mi sie że jej matka była kochanką jej ojca. Jej ojciec zostawił jej matkę a ona chciała żeby jej nauczyciel był z nią. W filmie wypowiada sie ona i mówi że nie potrzebuje niczego oprócz miłości. Popełnia samobójstwo ponieważ nie czuła się kochana.
    **Ona nie kochała sie z nim tylko to jego żona wyobrażała sobie jak on ją zdradza.

    OdpowiedzUsuń