poniedziałek, 1 grudnia 2014

Limit [j-drama]


Marna rozrywka, która w nijakim stopniu trzymała w napięciu. Szkoda, bo liczyłam trochę na małą rzeź i brutalność. Wszystko sprowadziło się jednak do głupich zachowań i kłótni nastolatek.

Podczas podróży jednej z klas do schroniska, zdarza się wypadek. Przemęczony kierowca tak kieruje autokarem, że ten wypada z drogi i ląduje w przepaści. Z całej klasy przeżywa jedynie 5 dziewcząt, które muszą w jednej chwili dorosnąć i poradzić sobie w lesie. 

Fabularnie może nie jest najgorzej, wszystko psuje się kiedy zagłębiamy się coraz bardziej w historię, dialogi i animozje. Dziewczyny zachowują się jak typowe nastolatki z WIELKIMI problemami i za pomocą sierpa, próbują odzyskać swoją utraconą dumę. Każdy ich kolejny krok jest istnym debilizmem i zero ma się to do realności. 

Za mało krwi, szaleństwa i brutalności. I za mało trupów. Zero napięcia i dreszczyku emocji. Taka trochę produkcja dla ludzi o słabych nerwach, bo koszmarów sennych serial nie przysparza. Jedynym fajnym elementem były początki. Fajne sentencje z tego wychodziły. 

Całość oceniam na 5/10. Słabiutko. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz