czwartek, 20 listopada 2014

Hi Suhyun feat. Bobby - I'm Different [single]A YG nie zwraca uwagi na konkurencję, która wykasowała się sama - mowa tutaj oczywiście o SM, której akcje padały na łeb na szyję ostatnio - i wydaje, planuje i promuje. Nie tylko moja sympatia do tej wytwórni sprawiła, że nowy duet Hi Suhyun przypadł mi do gustu. 


Zarówno Lee Hi, jak i potem AKMU bardzo wspierałam i każde zdobyło miejsce w moim pojemnym serduszku. Piosenka okazała się ogromnym sukcesem, chociażby patrząc na wyświetlenia na jutubasie. I nie wiem czy to tylko zasługa tych dwóch świetnych dziewczyn, czy pana Azjatę który im towarzyszy. Występ wschodzącej gwiazdy - i zdobywającego coraz większą popularność - Bobbiego, miał również coś wspólnego z sukcesem singla. 

Sam klip jest doprawdy uroczym obrazkiem. Świetne pokazanie jak dziewczyny starają się być seksowne i nie jest to wulgarne, tylko od razu czuć niezwykłą sympatię. Plus dla Hi za to, że nie jest już tak sztywna na klipach. Samo połączenie głosów jest niesamowicie przyjemne dla ucha. Jedynym do czego mogę się przyczepić to wstawki rapu. Nawet w występach live, dziewczyny nie bardzo sobie z tym radzą. 

Kolejny świetny projekt YG. Czekamy na kolejne!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz