poniedziałek, 6 stycznia 2014

Ailee - Singing Got Better [singiel]Powrót Ailee zawsze przyjmę z wielkim entuzjazmem, ponieważ co tu dużo mówić... dziewczyna ma nieziemski głos. A jeśli chodzi o k-pop to istna rzadkość. Cóż jednak z tego, skoro laska wydaje utwory do ścieżek dźwiękowych, jakieś single - czego mamy przykład - czy mini albumy. Występuje w Immortal Song, co w sumie też nie jest dziwne, bo radzi sobie genialnie. Sama osobiście czuję jednak niedosyt, chciałabym usłyszeć od niej pełen materiał, zgromadzony na całym krążku. I wiem, że pewnie ograniczałby się do mocnego wokalu, pasuje mi to. Lubię jej głos. 

Co do singla i powtarzam, że szkoda, że to jedynie singiel. Jednak chyba nie zanosi się na wydanie jakiegokolwiek albumu. Teledyski Ailee mają to do siebie, że są właściwie o tym samym. Nie wgłębiałam się co prawda w tekst, jednak odbiór wizualny jest zawsze podobny. Zwyczajna dziewczyna, która została odrzucona przez faceta, tudzież zdradzona, aby potem dać z siebie maximum swoich możliwości i znaleźć się na szczycie. Tak było w przypadku "I will show you" i "U&I"
Sam utwór nie jest zły, jednak przeciętny. W typowo  amerykańskim stylu, i nie ma tej nutki zachwytu jaka towarzyszyła mi w poprzednich klipach. Całość ratuje jedynie głos Ailee, bo gdyby to nie była ona, pewnie nie poświęciłabym teledyskowi zbyt wiele uwagi. I oczywiście wisienka na torcie, którą jest Lee Joon, więc to pewnie w większość jego fani będą nabijać licznik na YT. 

No cóż, czekam na pełen album. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz